SZCZUKA VISAGE
HOUSE OF MAKE UP
UL. JERZEGO ORLICZA 5/11

BYDGOSZCZ


WIZAŻ

KONTAKT
szczuka visage - logo

MAKE-UP
SCHOOL

Makijaż

MAKE - UP START! - intensywny kurs makijażu dla profesjonalistów


Makijaż Kurs przeznaczony dla osób pragnących rozpocząć swoją drogę zawodową z wizażem odbywa się w formie intensywnej nauki realizowanej poprzez autorski program poparty bogatym doświadczeniem instruktora wizażu Karoliny Szczuki. Program kursu rozpoczyna się wprowadzeniem w sztukę wizażu poprzez techniki makijażu oraz aktualne trendy w tej dziedzinie.

Makijaż Absolwent kursu po pozytywnym zdaniu egzaminu otrzymuje Certyfikat ukończenia oraz Konspekt Wizażysty do nauki zawodu przygotowany przez Karolinę Szczukę z omawianymi w trakcie trwania zajęć tematami.

Makijaż Kursy realizowane są zarówno w formie grupowej jak i indywidualnej. Nauka odbywa się w przestronnej i profesjonalnie przygotowanej sali wizażu, a zajęcia praktyczne prowadzone są z wykorzystaniem kosmetyków luksusowych marek selektywnych.

Makijaż W trakcie trwania kursu zapewniany jest wysoki poziom merytoryczny zajęć uzupełniony poradami ukierunkowanymi na doskonalenie praktycznych umiejętności. Nauka realizowana jest w sympatycznej i entuzjastycznej atmosferze z bardzo indywidualnym podejściem do każdej osoby.

Makijaż W celu lepszego przyswojenia nowych wiadomości do prowadzenia zajęć wykorzystywane są prezentacje multimedialne.

Makijaż W trakcie trwania kursu każdy jego uczestnik ma możliwość udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej, która pogłębi jego wiedze na temat makijażu fotograficznego oraz zapozna go ze specyfiką pracy na planie zdjęciowym.

Makijaż Ilość godzin: około 50

Makijaż całkowita cena kursu: 2200 zł (możliwa płatność ratalna)

Makijaż Po więcej informacji oraz szczegółowy program kursu zapraszam do kontaktu mailowego na adres:   szczuka.karolina@wp.pl

Makijaż Terminy kursów ustalane są indywidualnie.


makijaż

makijaż ślubny

makijaż bydgoszcz

wizaż bydgoszcz kurs

makijażystka bydgoszcz